Меню
Ваш кошик

Кабель КВВГ

Кабель КВВГ

Виробник: Інтер Код товару: 97137
Кабель КВВГЕнг 14х1 (не горючій, екранований) відноситься до розряду багатожильних електричних кабелів. Область застосування: підключення до промислових і комерційних приладів (автоматика, пускорегулююча апаратура та інше). За допомогою даного кабелю здійснюється передача інформації за ключовими пок..
58.33грн
Виробник: Інтер Код товару: 107122
Кабель КВВГнг 4х2,5 (не горючий) відноситься до розряду багатожильних електричних кабелів. Область застосування: підключення до промислових і комерційних приладів (автоматика, пускорегулююча апаратура та інше). За допомогою даного кабелю здійснюється передача інформації за ключовими показниках прила..
39.16грн
Виробник: Інтер Код товару: 31873
Кабель КВВГнг 7х1,5 (не горючий) відноситься до розряду багатожильних електричних кабелів. Область застосування: підключення до промислових і комерційних приладів (автоматика, пускорегулююча апаратура та інше). За допомогою даного кабелю здійснюється передача інформації за ключовими показниках пр..
41.45грн
Виробник: Інтер Код товару: 3106
Реле HRN-64 контролирует напряжение питания у однофазных электропотребителей и защиты оборудования перед повышением/понижением напряжения. Монтаж на DIN-рейку, в произвольной плоскости. Оснащено индикацией напряжения и состояния контакта. ..
42.90грн
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.