Меню
Ваш кошик

Гігрометри

Гігрометри

Виробник: Xiaomi Код товару: 3001668
Гігрометр bluetooth Mi Humiture White Моніторинг температури і вологості в приміщенні в режимі реального часу Температура і вологість тісно пов'язані з комфортом і здоров'ям людини. Взимку вологість зазвичай підвищується, а влітку в наших оселях стає сухо і порошно. Термометр і гігрометр Mi ко..
516.35грн
Гігрометр психрометричний ВИТ-1 (0...+25 С) Склоприлад Гігрометр психрометричний ВИТ-1 (0...+25 С) Склоприлад
ТОП
Виробник: Склоприлад Код товару: 30084
Гігрометр психрометрический ВІТ-1 використовується для вимірювання та контролю температури і відносної вологості повітря в приміщеннях на виробництві, в сільському господарстві і в складських сховищах. Комплектація ВІТ-1 - термометри з температурною шкалою - 2 шт .; - живильник скляний - 1 шт ...
141.86грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 30085
Для визначення вологості повітря і температурного режиму в приміщеннях використовується гігрометр психрометричний ВІТ-2, робочою рідиною якого є толуол. Особливості та сфери застосування ВІТ-2  Прилад призначений для визначення кліматичних параметрів на складі, в медичній установі, аптеці, ..
141.86грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 138883
Прилад призначений лише для визначення рівня вологості повітря. Він працює за рахунок різниці показань двох термометрів, встановлених на пластмасовій основі. Отримавши вказане значення, потрібно скористатися психрометричною таблицею для визначення точного рівня вологості. Щоб прилад зміг встановити ..
148.50грн
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1 Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1
ТОП
Виробник: Склоприлад Код товару: 536-06
Гігрометр Психрометричний Склоприлад ВІТ-1 - пристосування, за допомогою якого можна виміряти температуру і відносну вологість повітря в приміщенні. Гигрометр є пластмасовою основу синього кольору, на якій закріплені два термометра з температурною шкалою і двома судинами зі спеціальною термометри..
181.36грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 537-06
Гігрометр Психрометричний Склоприлад ВІТ-2 - пристосування, за допомогою якого можна виміряти температуру і відносну вологість повітря в приміщенні. Гигрометр є пластмасовою основу фіолетового кольору, на якій закріплені два термометра з температурною шкалою і двома судинами зі спеціальною термом..
181.36грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 403318
Цифровий термогігрометр Т-17 використовується для вимірювання температури і рівня вологості в приміщенні. Прилад використовують в квартирах (дитяча, спальня), офісах. Термометр-гігрометр ставиться на стіл або може кріпитися на стіну. Крім вимірювання температури і вологості електронний термогігро..
311.94грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 404619
Цифровий термогігрометр Т-19 використовується для вимірювання температури і рівня вологості в приміщенні. Діапазон вимірювань: температура: -10 ... + 50 ° С, вологість: 20 ... 95%. Використовують в квартирах (дитяча, спальня), офісах. Розміри - 100х100мм. Термометр-гігрометр ставиться на стіл або мо..
385.50грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 1493-06
Цифровий термогігрометр Т-06 від виробника Склоприлад - це спеціальний пристрій, за допомогою якого можна здійснювати виміри температури повітря в приміщенні в межах від 0 ° С до + 50 ° С. Особливістю представленої моделі виробу є те, що вона оснащена великим рідкокристалічним дисплеєм, на якому з..
390.52грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 3064-06
Термогігрометр Т-17 виробництва Склоприлад дозволяє моніторити температуру і вологість в приміщенні, стежити за мікрокліматом в квартирі, на робочому місці або спеціалізованому складському приміщенні. Завдяки зручному ЖК екрану користувач з легкістю може отримати інформацію не тільки про температу..
356.60грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 3238-06
Термогігрометр Т-19 виробництва компанії Склоприлад - універсальний пристрій для будинку, офісу або медичних установ, який дозволяє стежити за показниками мікроклімату в приміщенні і за його межами. На великому рідкокристалічному екрані відображаються: температура, вологість, час. Є можливість вк..
456.11грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 3239-06
Термогігрометр Т-19 виробництва компанії Склоприлад - універсальний пристрій для будинку, офісу або медичних установ, який дозволяє стежити за показниками мікроклімату в приміщенні і за його межами. На великому рідкокристалічному екрані відображаються: температура, вологість, час. Є можливість вк..
421.01грн
Показано з 1 по 12 із 44 (всього 4 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.