Меню
Ваш кошик

Розетки і вимикачі Schneider Electric

Розетки і вимикачі Schneider Electric

Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH0300161
Двоклавішний вимикач серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для управління (включення і виключення) 2-ма групами освітленням в приміщенні (наприклад люстру з 5 лампами поділяють на 2 групи - з 2 і 3 лампами). Якщо є потреба в максимально яскравому освітленні включають обидв..
96.95грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800161
Рамка одинарна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для встановлюють разом з механізмом серії Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін..
42.44грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800171
Рамка одинарна серії Asfora від виробника Schneider Electric - встановлюють разом з механізмом серії Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби серії ви..
42.44грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800371
Рамка потрійна горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для об'єднання 3-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністр..
89.36грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800471
Рамка 4-на горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для об'єднання 4-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністратив..
101.43грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800169
Рамка одинарна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для встановлюють разом з механізмом серії Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін..
42.44грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800269
Рамка подвійна горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для об'єднання 2-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністр..
59.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5810361
Рамка потрійна вертикальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для об'єднання 3-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністрат..
103.50грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH4400121
Розетка подвійна комп'ютерна kat5e UTP серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для приєднання комп'ютерного кабелю. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі..
214.94грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2700221
Розетка USB 2.1А серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для підключення до електромережі споживачів з USB виходом. Найчастіше використовуються для зарядки гаджетів (смартфонів, планшетів, електронних книг і т.д.) Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше вста..
768.32грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2900161
Розетка із заземленням серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для підключення електроприладів до мережі. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби с..
75.90грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2900169
Розетка із заземленням серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для підключення електроприладів до мережі. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби се..
75.90грн
Показано з 1 по 12 із 936 (всього 78 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.