Адміністрація Інтернет-магазину "LEDTORG.COM.UA" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин "LEDTORG.COM.UA" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшого замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нових надходженнях товару, спеціальних програмах і розпродажах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які ускладнення або запитання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@ledtorg.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Увага!!! Представники інтернет-магазину "LEDTORG.COM.UA" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека: