Меню
Ваш кошик

Вимірювальний інструмент

Вимірювальний інструмент

Виробник: E-next Код товару: 16501
Прибор предназначен для бытового измерения напряжения, частоты, тока и сопротивления изоляции проводников...
2 766.53грн
Виробник: E-next Код товару: 16502
Предназначен для измерения постоянного и переменного напряжения, постоянного тока, сопротивления электрических цепей. Изделие предназначено для бытового и аналогичного применения...
331.83грн
Виробник: E-next Код товару: 16503
Предназначен для измерения постоянного и переменного напряжения, переменного тока, сопротивления. Изделие предназначено для бытового и аналогичного применения...
594.36грн
Виробник: Phoenix Contact Код товару: 46650
Цифровий мультиметр для вимірювання напруги постійного і змінного струму, сили постійного і змінного струму, проходження, опору, частоти, температури і ємності. Переваги для Вас:     Цифрові мультиметри відрізняються технічною досконалістю конструкції і високою якістю     Ці прилади можуть..
5 359.01грн
Виробник: Phoenix Contact Код товару: 46649
Мультиметр з струмовимірювальні кліщі, для вимірювання постійного і змінного напруги і струму, а також опору, метод вимірювання TRUE RMS. Переваги для Вас:      У них об'єднані функції цифрових мультиметров і електровимірювальних кліщів      Компактний і практичний корпус дозволяє використ..
10 230.95грн
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.