Меню
Ваш кошик

Оплата частинами


«Оплата частинами» від Приватбанку!

Це найпростіший та найшвидший спосіб кредитування. Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це кредитна карта Приватбанку («Універсальна» або «Gold»), а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, World Black Edition, World Elite, Visa Infinite). В момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні — тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару. Оформити онлайн-заявку на отримання кредитної карти Приватбанку можна за посиланням.

Дивитися доступні товари

Переваги

  • Для оформлення не потрібен паспорт та ідентифікаційний код.
  • Немає необхідності відвідувати банк, вся процедура оформлення проходить на сайті інтернет-магазину COMFY. Скористатися «Оплата частинами» так само просто, як оплатити покупку кредитною карткою по терміналу в магазині.
  • Щомісячну суму платежу за придбання, зручно вносити на картку через Приват 24, термінали самообслуговування або в будь-якому з відділень Приватбанку.
  • Ви також можете погасити кредит достроково, самостійно через свій Приват24 або по звернутися у Банк на входящую лінію 3700.
  • Ви можете управляти кредитом за допомогою додатку «Оплата частинами»

Умови

Перший внесок
відсутній
Термін
до 15 платежів
Щомісячна комісія
0,01% на місяць від первісної вартості товару
Мінімальна сума покупки
500 грн.
Максимальна сума
згідно Вашого ліміту отриманого з смс-повідомлення
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.