Меню
Ваш кошик

Вуличні і зовнішні світильники

Вуличні і зовнішні світильники

Виробник: Delux Код товару: 20678
Светодиодные уличные светильники ORION 01, 02, 03 ТМ Delux является альтернативной заменой уличных светильников под газоразрядные лампы. Стильный корпус и архитектурная элегантность этих светильников, позволяют им гармонично смотреться в каком - либо окружении. Корпус светильника выполнен из алюмини..
793.00грн
Виробник: Промавтоматика Вінниця Код товару: 110409
Світильник підвісний Колос New 30Вт на напівпровідникових джерелах світла (світлодіодах) від українського виробника Промавтоматика Вінниця призначений для функціонального освітлення вулиць та доріг з низькою, середньою та високою пропускною здатністю (за виключенням автомагістралей), дворів, сквер..
2 639.00грн
Виробник: Промавтоматика Вінниця Код товару: 123208
Світильник підвісний Колос New 50Вт на напівпровідникових джерелах світла (світлодіодах) від українського виробника Промавтоматика Вінниця призначений для функціонального освітлення вулиць та доріг з низькою, середньою та високою пропускною здатністю (за виключенням автомагістралей), дворів, сквер..
2 984.80грн
Виробник: Промавтоматика Вінниця Код товару: 118511
Світильник підвісний Колос New 60Вт на напівпровідникових джерелах світла (світлодіодах) від українського виробника Промавтоматика Вінниця призначений для функціонального освітлення вулиць та доріг з низькою, середньою та високою пропускною здатністю (за виключенням автомагістралей), дворів, сквер..
3 360.50грн
Показано з 1 по 12 із 91 (всього 8 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.