Меню
Ваш кошик

Roda

Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 10 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 10 VMRODA Aqua INOX 10 VM - це сучасний і технологічний бойлер з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Основною перевагою цього котла є його прямокутна форма, яка дозволяє розмістити водонагрівач в невеликих нішах і поглибленнях.RODA Aqua INOX 10 VM створений для по..
2 099.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 100 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 100 VM. Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Сл..
6 349.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 100 НM
Бойлер Roda Aqua INOX 100 HM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служат..
5 899.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 15 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 15 VMRODA Aqua INOX 15 VM - це сучасний і технологічний бойлер з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Основною перевагою цього котла є його прямокутна форма, яка дозволяє розмістити водонагрівач в невеликих нішах і поглибленнях.RODA Aqua INOX 15 VM..
2 199.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 30 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 30 VM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служать..
5 231.35грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 30 НM
Бойлер Roda Aqua INOX 30 НM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служать..
4 149.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 50 V
Новинка на українському ринку - електричний накопичувальний бойлер Roda Aqua INOX 50 V призначений для забезпечення гарячою водою невеликої родини. Має бак з високоякісної медичної нержавіючої сталі об'ємом 50 літрів. Ефективна теплоізоляція бака зводить тепловтрати до мінімуму. Мідний нагрівальний ..
3 849.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 50 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 50 VM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служать..
5 173.85грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 50 НM
Бойлер Roda Aqua INOX 50 HM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служать..
4 849.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 80 V
Бойлер Roda Aqua INOX 80 V- новий електричний накопичувальний водонагрівач призначений для стабільного забезпечення споживачів гарячою водою. Водонагрівач має бак об'ємом 80 літрів. Бак виготовлений з високоякісної медичної нержавіючої сталі з аргонним зварюванням швів. Ефективна теплоізоляція корпу..
4 193.00грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 80 VM
Бойлер Roda Aqua INOX 80 VM. Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Слу..
6 266.35грн
Виробник: Roda Код товару: Aqua INOX 80 НM
Бойлер Roda Aqua INOX 80 HM.Оновлені електричні накопичувальні водонагрівачі Roda Aqua Inox M з баком з високоякісної медичної нержавіючої сталі. Створені для постійного, стабільного забезпечення гарячою водою споживачів. Оптимально підходять для установки як в будинках, так і в квартирах. Служать..
6 323.85грн
Показано з 1 по 12 із 123 (всього 11 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.