Меню
Ваш кошик

Склоприлад

Виробник: Склоприлад Код товару: 30084
Гігрометр психрометрический ВІТ-1 використовується для вимірювання та контролю температури і відносної вологості повітря в приміщеннях на виробництві, в сільському господарстві і в складських сховищах. Комплектація ВІТ-1 - термометри з температурною шкалою - 2 шт .; - живильник скляний - 1 шт ...
141.86грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 30085
Для визначення вологості повітря і температурного режиму в приміщеннях використовується гігрометр психрометричний ВІТ-2, робочою рідиною якого є толуол. Особливості та сфери застосування ВІТ-2  Прилад призначений для визначення кліматичних параметрів на складі, в медичній установі, аптеці, ..
141.86грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 138883
Прилад призначений лише для визначення рівня вологості повітря. Він працює за рахунок різниці показань двох термометрів, встановлених на пластмасовій основі. Отримавши вказане значення, потрібно скористатися психрометричною таблицею для визначення точного рівня вологості. Щоб прилад зміг встановити ..
148.50грн
Показано з 1 по 12 із 263 (всього 22 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.