Меню
Ваш кошик

Товари для дому, саду і відпочинку

Товари для дому, саду і відпочинку

Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1 Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1
ТОП
Виробник: Склоприлад Код товару: 536-06
Гігрометр Психрометричний Склоприлад ВІТ-1 - пристосування, за допомогою якого можна виміряти температуру і відносну вологість повітря в приміщенні. Гигрометр є пластмасовою основу синього кольору, на якій закріплені два термометра з температурною шкалою і двома судинами зі спеціальною термометри..
181.36грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 537-06
Гігрометр Психрометричний Склоприлад ВІТ-2 - пристосування, за допомогою якого можна виміряти температуру і відносну вологість повітря в приміщенні. Гигрометр є пластмасовою основу фіолетового кольору, на якій закріплені два термометра з температурною шкалою і двома судинами зі спеціальною термом..
181.36грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 1493-06
Цифровий термогігрометр Т-06 від виробника Склоприлад - це спеціальний пристрій, за допомогою якого можна здійснювати виміри температури повітря в приміщенні в межах від 0 ° С до + 50 ° С. Особливістю представленої моделі виробу є те, що вона оснащена великим рідкокристалічним дисплеєм, на якому з..
390.52грн
Виробник: Склоприлад Код товару: 3064-06
Термогігрометр Т-17 виробництва Склоприлад дозволяє моніторити температуру і вологість в приміщенні, стежити за мікрокліматом в квартирі, на робочому місці або спеціалізованому складському приміщенні. Завдяки зручному ЖК екрану користувач з легкістю може отримати інформацію не тільки про температу..
356.60грн
Показано з 1 по 12 із 42 (всього 4 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.