Меню
Ваш кошик

Губки, рукавиці, серветки

Губки, рукавиці, серветки

Виробник: Xiaomi Код товару: 2830766
Антибактеріальні бамбукові серветки WURO Антибактеріальні серветки WURO вироблені з натурального бамбука. Піклуючись про зменшення втрат, пов'язаних з вирубкою лісу, виробники вирішили виготовляти серветки не з паперу, а з бамбука. Бамбукові волокна обробляються при температурі до 15..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3000270
Антибактеріальні серветки Cottonsmith Без спирту і агресивних хімічних речовин Антибактеріальні серветки Cottonsmith виготовлені з натуральної бавовни, просоченої спеціальним антибактеріальним засобом, що не містить спирт і агресивні хімічні речовини. Серветки ідеально підходять ..
163.90грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001365
Ефективний захист від бактерій Дуже часто здоров'я наражається на небезпеку через потрапляння різних мікроорганізмів на поверхню предметів повсякденного застосування. Адже неозброєним оком не видно бактерії та інші шкідливі мікроорганізми, які надають згубний вплив на людину. Саме то..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001308
Важливість дезінфекції Ефективний захист від бактерій Дуже часто здоров'я наражається на небезпеку від використання предметів повсякденного застосування. Адже неозброєним оком не видно бактерії і інші шкідливі мікроорганізми, які здійснюють згубний вплив на людину. Саме тому актуалізується пит..
178.80грн
Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.