Меню
Ваш кошик

Очищувачі повітря

Очищувачі повітря

Виробник: Xiaomi Код товару: 2827824
Очищувач повітря Roidmi Car Air Purifier Очищувач повітря Roidmi Car Air Purifier Black видаляє неприємні запахи і бактерії, які можуть викликати алергію. Більшою мірою ці шкідливі мікрочастинки концентруються на вулицях мегаполісу, а очищувач повітря від Roidmi, дозволить вам дихати..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3000832
Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S Очищувач повітря SmartMi Air Purifier 2S продовжує традиції лінійки Air Purifier. Це дуже стильний, крутий і красивий гаджет, який надзвичайно ефективно очищує повітря в закритих приміщеннях. Конструктори спромоглися дати своєму пристрою вс..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2828765
SmartMi Air Purifier Pro SmartMi Air Purifier Pro став продовженням лінійки очищувачів повітря для розумного будинку MiJia. У пристрої використані тільки новітні технології очищення та аналізу повітря, крім того, творці прислухалися до кожного відгука покупців, щоб зробити використан..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3002278
Очищувач повітря SmartMi Air Purifier MAX Очищувач повітря SmartMi Air Purifier MAX - найбільший і найпродуктивніший очищувач повітря, який здатний легко впоратися з очищенням повітря в приміщенні, площею до 120м2. При цьому невелику кімнату у 21 м2 SmartMi Air Purifier MAX очистить ..
0.00грн
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.