Меню
Ваш кошик

Медичні прилади

Медичні прилади

Виробник: Xiaomi Код товару: 3005092
Регулярний контроль важливого показника У сучасному світі діабет став ще одним серйозним захворюванням, яке ставить під загрозу здоров'я людей. В даний час немає ліків від діабету, але діабет можна контролювати за допомогою різних методів лікування. Самоконтроль і своєчасний монітор..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001334
Незамінний аксесуар для вільного дихання Ефективний захист від шкідливих часток AirPOP - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. П'ять шарів композитного матеріалу, забезпечують комплекс..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829037
Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask Black Привіт, свіже повітря! Останнім часом забруднене повітря стало великою загрозою для здоров'я людей. Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask захистить Вас від шкідливого вплив..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829675
Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask Gray Привіт, свіже повітря! Останнім часом забруднене повітря стало великою загрозою для здоров'я людей. Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask захистить Вас від шкідливого впливу..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2828763
Purely fresh air mask Gray Застосування Життя в мегаполісах змушує нас застосовувати запобіжні заходи у зв'язку з глобальним забрудненням навколишнього середовища, і подбати про збереження нашого здоров'я. Маска виконана з високоякісного поліестеру, щільно прилягає до об..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001416
Набір маска для очищення повітря Woobi Plus Black + Woobi Scarf Grey Гірські лижі і сноуборд все міцніше входять в наше життя, оскільки дозволяють відчути драйв і швидкість. Ці зимові види спорту розвивають координацію, увагу, силу.  Проте обличчя і органи дихання при заняттях гір..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001417
Набір маска для очищення повітря Woobi Plus Black + Woobi Scarf Violet Гірські лижі і сноуборд все міцніше входять в наше життя, оскільки дозволяють відчути драйв і швидкість. Ці зимові види спорту розвивають координацію, увагу, силу.  Проте обличчя і органи дихання при заняттях г..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829555
Набір фільтрів для масок Xiaomi Airwear 5 шт Дихаючий» фільтруючий шар На високу якість захисних масок передусім вказує наявність фільтра. Фільтруючий шар нашої маски складається з п'яти рівнів, які виконують функцію електростатичного захоплення і фізичного бар'єру для шкідливих ч..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829690
Набір фільтрів для масок Purely fresh air mask Фільтруючий матеріал фільтра KN95 складається з 4 шарів. Завдяки своїй технології, фільтр на 99% справляється зі шкідливими частками PM2.5, а також активно діє проти пилка, алергенів та іншого забруднюючого середовища. До набору Purely ..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829624
Тонометр iHealth Blood Pressure Monitor Тонометр iHealth отримав безліч удосконалень, які спрощують з'єднання зі смартфоном, а також спрощують процес вимірювання тиску. Тепер для цього достатньо запустити додаток на смартфоні і надягти манжету на руку. Все інше автоматика зробить сам..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2827437
iHealth Smart Blood Pressure Monitor Розумний монітор артеріального тиску, простий у використанні для кожного. Тепер ви легко можете перевірити, чи в нормі артеріальний тиск у вас або у ваших батьків. Нові можливості з новим монітором артеріального тиску 4,3-дюймовий великий ко..
0.00грн
Показано з 1 по 12 із 42 (всього 4 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.