Меню
Ваш кошик

Медичні прилади

Медичні прилади

Виробник: Xiaomi Код товару: 3005092
Регулярний контроль важливого показника У сучасному світі діабет став ще одним серйозним захворюванням, яке ставить під загрозу здоров'я людей. В даний час немає ліків від діабету, але діабет можна контролювати за допомогою різних методів лікування. Самоконтроль і своєчасний монітор..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2828965
Маска для очищення повітря DD11V Маска DD11V – необхідна для Ваших легенів Мешканці мегаполісів та учасники дорожнього руху (пішоходи, велосипедисти, мотоциклісти та інші) цілодобово зіштовхуються з проблемою споживання забрудненого повітря, яке провокує проблеми зі здоров’ям я..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001334
Незамінний аксесуар для вільного дихання Ефективний захист від шкідливих часток AirPOP - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. П'ять шарів композитного матеріалу, забезпечують комплекс..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001355
Незамінний аксесуар для вільного дихання Ефективний захист від шкідливих часток AirPOP - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. П'ять шарів композитного матеріалу, забезпечують комплекс..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829037
Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask Black Привіт, свіже повітря! Останнім часом забруднене повітря стало великою загрозою для здоров'я людей. Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask захистить Вас від шкідливого вплив..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829675
Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask Gray Привіт, свіже повітря! Останнім часом забруднене повітря стало великою загрозою для здоров'я людей. Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask захистить Вас від шкідливого впливу..
0.00грн
Маска для очищення повітря Xiaomi Mi Home (Mijia) AirWear Mask Red (SCY4001RT) Маска для очищення повітря Xiaomi Mi Home (Mijia) AirWear Mask Red (SCY4001RT)
ТОП
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829038
Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask Red Привіт, свіже повітря! Останнім часом забруднене повітря стало великою загрозою для здоров'я людей. Маска для очищення повітря Xiaomi MiJia AirWear Anti-Fog Haze Mask захистить Вас від шкідливого впливу ..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3000586
Незамінний аксесуар для вільного дихання Ефективний захист від шкідливих часток Purely air lock masks - унікальна маска-респіратор, яка здатна забезпечити ефективний захист від міського пилу, смогу, вихлопних газів, піщаних бур і т.ін. Чотири шари композитного матеріалу, забезп..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2828763
Purely fresh air mask Gray Застосування Життя в мегаполісах змушує нас застосовувати запобіжні заходи у зв'язку з глобальним забрудненням навколишнього середовища, і подбати про збереження нашого здоров'я. Маска виконана з високоякісного поліестеру, щільно прилягає до об..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001416
Набір маска для очищення повітря Woobi Plus Black + Woobi Scarf Grey Гірські лижі і сноуборд все міцніше входять в наше життя, оскільки дозволяють відчути драйв і швидкість. Ці зимові види спорту розвивають координацію, увагу, силу.  Проте обличчя і органи дихання при заняттях гір..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3001417
Набір маска для очищення повітря Woobi Plus Black + Woobi Scarf Violet Гірські лижі і сноуборд все міцніше входять в наше життя, оскільки дозволяють відчути драйв і швидкість. Ці зимові види спорту розвивають координацію, увагу, силу.  Проте обличчя і органи дихання при заняттях г..
0.00грн
Показано з 1 по 12 із 46 (всього 4 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.