Меню
Ваш кошик

Розумні датчики

Розумні датчики

Виробник: Xiaomi Код товару: 3015111
Датчик Mijia Door and Window Sensor Одним з напрямків діяльності екосистеми компанії Xiaomi є розробка пристроїв для "Розумного дому". Адже вже зараз прийшовши додому, світло увімкнеться автоматично, а в разі несанкціонованого проникнення в будинок непроханих гостей, включиться сигна..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2831075
Датчик Aqara Door Sensor Датчик Aqara Door Sensor повідомить вас про відкриття/закриття вікон та дверей і відправить повідомлення на ваш телефон через додаток MiHome. Він також вмикає підсвічування або сигналізацію при відкритті дверей/вікон. Датчик Aqara Door Sensor сполучається ..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3003483
Зручна підставка, яка може обертатися навколо своєї осі Aqara Static and dynamic stickers датчик руху, який комплектується зручною підставкою. Виготовлений датчик з якісного пластику в циліндричній формі і має досить компактні розміри - 3 x 3 x 3.3 см. Кріпиться ніжка за допомогою дв..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829922
Датчик витіку газу Mijia Honeywell Gas Alarm сертифікація CCCF віддалений контроль дистанційне сповіщання швидке визначення витіку газу підтримка стандарту ZigBee взаємодія з системою розумного будинку через шлюз Mijia Multifunctional Gateway Надійність Датчик швидко спра..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2830891
Датчик витоку води Aqara Water Sensor Забули відключити кран? Є загроза масивного витоку води у вашому будинку? Датчик витоку води Aqara Water Sensor сповістить Вас сиреною і звуковим сигналом, надішле оповещання на смартфон, якщо раптом з'явиться загроза затоплення. Датчик можна ви..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3007661
Датчик витоку води Забули відключити кран? Є загроза масивного витоку води у вашому будинку? Датчик витоку води Water Sensor сповістить Вас сиреною і звуковим сигналом, надішле оповещання на смартфон, якщо раптом з'явиться загроза затоплення. Датчик можна використовувати в різних мі..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2829666
Датчик Mijia Move Detector Датчик руху, сигналізує Вас про рухи в кімнаті, а також вмикає підсвічування, коли входите в приміщення де встановлений датчик. Дальність виявлення 7м / кут виявлення 170º Датчик руху теж вражає своїми розмірами - він представляє собою циліндр діаметро..
0.00грн
Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.