Меню
Ваш кошик

Роботи-пилососи

Роботи-пилососи

Виробник: Xiaomi Код товару: 2828302
Mi Robot Vacuum Сleaner Mi Robot Vacuum Cleaner - «розумний» і працьовитий робот-прибиральник від Xiaomi Рівень IQ «штучного інтелекту» гаджета дуже високий: робот аналізує свої переміщення і самостійно формує маршрут прибирання; Можливість налаштовувати час і дату прибирання - ф..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3003278
Робот пилосос VioMi Vacuum cleaner Розумний пилосос VioMi Vacuum cleaner забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично змінюючи швидкість обертання вентилятора, потужність роботи. ..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3002153
Робот пилосос RoboRock Xiaowa Vacuum Cleaner C10 White Розумний пилосос RoboRock Xiaowa Vacuum Cleaner C10 має невеликі розміри, але завдяки інтелектуальним технологіям, численним датчикам і складній електроніці дозволяє підтримувати чистоту вашого будинку 7 днів на тиждень.  Він мо..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3003312
Робот пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 Black S55 Пилосос з набором корисних датчиків Розумний пилосос Roborock Vacuum Cleaner 2 забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, тип напольн..
11 499.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 2820002
Розумний робот-помічник Пилосос з набором корисних датчиків Розумний пилосос RoboRock Sweep One забезпечить ефективне прибирання приміщення, а набір вбудованих датчиків - дозволить йому правильно визначати відстань до предметів і стін, автоматично визначати покриття, швидкість об..
11 499.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3009330
Потужний і красивий Крутий процесор і вражаючий дизайн Для того щоб Roborock T6 працював ефективно, чітко і швидко, конструктори дали роботу-пилососу топову електронну «начинку». Це потужний процесор R16 ALLWINNER, співпроцесор Texas Instruments і знамениті мікроконтролери від ST ST..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3005911
Розумний помічник Набір корисних датчиків Roborock Xiaowa E35 - пилосос оснащений комплексом з 13 датчиків, за допомогою яких він генерує карти прибирання в режимі реального часу відповідно до планування приміщення (фірмовий SLAM алгоритм), визначає відстань до предметів і міжкімнат..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3005912
Розумний помічник 13 інтегрованих датчиків Roborock Xiaowa E20 - пилосос оснащений комплексом з 13 датчиків, за допомогою яких він генерує карти прибирання в режимі реального часу відповідно до планування приміщення (завдяки фірмовому SLAM алгоритму), визначає відстань до предметів ..
0.00грн
Виробник: Xiaomi Код товару: 3007802
Чудовий дизайн Більшість роботів-пилососів оснащених датчиком LDS дуже схожі один на одного. Але Viomi V2 виглядає дещо інакше. У нього дуже привабливий темно-сірий колір корпусу. Всередині «вежі» знаходиться той самий LDS-датчик, який сканує зони прибирання і допомагає незабаром скл..
0.00грн
Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.