Контактор VSM220-20/230V ELKOep
1 092грн
Модель: VSM220-20/230V
В наявності
1 092грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Виконання: Модульний
Діапазон робочих температур, °C: від -5 до +55°С
Країна: Чехія
Країна-виробник: Чехія
Напруга живлення котушки управління: 230В AC/DC
Наявність теплового реле: Ні
Номінальний струм: 20А
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Контактори
Характеристики
Виконання Модульний
Країна Чехія
Країна-виробник Чехія
Наявність теплового реле Ні
Номінальний струм 20А
Основні контакти 2НО
Серія контактора VSM
Тип роботи Нереверсивний
Ширина 17,5мм
Висота 85мм
Глибина 60мм