Пристрій безперебійного живлення Powercom SPT-700-II LED Powercom (SPT.700.II.LED)
Модель: SPT.700.II.LED
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: SPT.700.II.LED
Вбудована батарея: 12V / 7.2AH x 1
Вхідна напруга: 165-300 В
Додатковий фільтр: RJ-45
Кількість IEC розеток, шт: 5
Опис
  • Лінійно-інтерактивна технологія з вихідною напругою у вигляді чистої синусоїди
  • Мікропроцесорне управління
  • Автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation)
  • Велика кількість вихідних розеток
  • Функція холодного старту (включення ДБЖ без напруги електромережі)
  • Покращене керування батареями (Advanced Battery Management) для продовження їх терміну служби
  • Захист від короткого замикання та перевантаження на виході
  • Автоматична зарядка акумуляторів у вимкненому стані
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул SPT.700.II.LED
Вхідна напруга 165-300 В
Додатковий фільтр RJ-45
Кількість IEC розеток, шт 5
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 5 x IEC 320 C13
Потужність, ВА 700 В*А
Потужність, Вт 560 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 102 х 326 х 165 мм