0грн
Зробити замовленняМаршрутизатор Mikrotik RB4011iGS+RM
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
- є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Приймаємо
Опис
Маршрутизатор Mikrotik RB4011iGS + RM оснащений чотирьохядерним процесором Cortex A15 CPU виробництва Annapurna labs, компанії Amazon (таким же, як і в пристрої операторського класу RB1100AHx4).
Виріб оснащений 1 ГБ оперативної пам'яті, що дає йому можливість легко виконати будь-яку завдання, задану для виконання RouterOS. RB4011 може надати вихідне живлення РоЕ по десятоми портах. І весь цей функціонал поміщений в компактний, професійно виконаний, міцний металевий корпус чорного матового кольору. У комплекті є два кронштейна, що дозволяють міцно встановити виріб в стійку, займаючи стандартну висоту 1U.
Виріб серії RB4011 - це надзвичайно потужні маршрутизатори з десятьма гігабітними портами Ethernet, одним десятігігабітгим інтерфейсом, що забезпечує додаткову поєднувані через модуль SFP + (поставляється окремо) і апаратним прискоренням IPsec за прекрасну ціну!
Продукцією латвійської компанії MikroTik є мережеве обладнання. MikroTik здійснює розробку, реалізацію та установку дротяних і бездротових маршрутизаторів, а також, супутнього їм обладнання та операційних систем. Підприємство MikroTik було утворено в 1995 році як реалізатор обладнання на ринку, що розвивається. У 2007 році в штаті співробітників підприємства вже було зайнято понад 70 осіб.
Маршрутизатор і ОС виробництва MikroTik були обрані для реалізації африканського проекту WLAN, і для побудови мережевої інфраструктури в Малі, завдяки таким перевагам, як невисока вартість, гнучкість, популярність і зручність інтерфейсу. У 2008 році було прийнято рішення, що для побудови мережевої інфраструктури в бразильському муніципалітеті буде використано виключно обладнання під брендом MikroTik.
В рамках уругвайських програм під назвою OLPC на основі продукції даного виробника в школах була створена загальнонаціональна бездротова мережа. Близько двохсот тисяч уругвайських учнів отримали для експлуатації ноутбуки, підключені до мережевого обладнання, зробленому латвійською компанією Mikrotik.
Характеристики
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.