Фрезер Black&Decker KW1200EKA 1200Вт. (KW1200EKA)
6 752грн
Модель: KW1200EKA
В наявності
6 752грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: KW1200EKA
Максимальний хід фрези: 60 мм
Номінальна споживана потужність: 1200 Вт
Тип пристрою: вертикальний (занурювальний)
Патрон: 6 мм; 8 мм
Призначення: професійний
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Компанія Blackanddecker є одним з найбільших виробників електроінструментів у світі.
Фрезер BLACK+DECKER (KW1200EKA) - це побутова модель, яка представлена в професійній комплектації.
Глибина занурення фрези 55 мм.
Дана модель фрезера виконана у міцному корпусі, який захищає інструмент від механічних пошкоджень.
У комплектацію даної моделі входить кейс для зручного зберігання.
Характеристики
Артикул KW1200EKA
Максимальний хід фрези 60 мм
Тип пристрою вертикальний (занурювальний)
Патрон 6 мм; 8 мм
Призначення професійний
Гарантія, міс 24
Вага 6.5 кг
Модель KW1200EKA 1200Вт.
Виробник Black&Decker
Країна виробництва Китай
Відгуків про цей товар ще не було.