Батарея до ДБЖ Pantec 12V - 100Ah GEL (PTG100-12)
Модель: PTG100-12
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: PTG100-12
Місткість: 100 Аг
Напруга: 12 В
Також шукають: гелеві
Призначення: для ДБЖ
Гарантія, міс: 12
Вага: 30.4 кг
Опис
Переваги та використання:
Характеристики
Артикул PTG100-12
Місткість 100 Аг
Напруга 12 В
Також шукають гелеві
Призначення для ДБЖ
Вага 30.4 кг
Модель 12V - 100Ah GEL
Виробник Pantec
Особливості гелева
Розмір 330 x 173 x 218 мм