Дискова пила Ryobi Ryobi RCS1400-G (5133002778)
6 495грн
Модель: 5133002778
В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Використання: ручне
Глибина пропила під кутом 45 °: 50 мм
Глибина пропила під кутом 90°: 66 мм
Довжина мережевого кабелю: 2.5 м
Живлення: мережа
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Електричні плиткорізи
Характеристики
Використання ручне
Живлення мережа
Заміна оснащення ключова
Максимальний кут нахилу 45 °
Матеріал пластик; метал
Посадковий діаметр пилкового диска 16 мм
Потужність 1400 Вт
Діаметр диска 190 мм