Блок-контакт перекидний ETI PS2 125-1600AF (4671141)
740грн
Модель: 4671141
Наявність та ціну уточнюйте
740грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: 4671141
Кількість контактів: 1
Країна-виробник: Словенія
Наши предложения: Розпродаж
Номінальний струм: 3 А
Серія: PS2
Сумісність: ЕB2 125А… ЕB2 1600А
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Аксесуари до автоматичних вимикачів
Характеристики
Кількість контактів 1
Країна-виробник Словенія
Наши предложения Розпродаж
Номінальний струм 3 А
Серія PS2
Сумісність ЕB2 125А… ЕB2 1600А