Каталог
0

Купити трековий світильник відмінної якості тепер можна на Ledtorg.com.ua

Ми зацікавлені проблемою подальшого розширення асортименту товару. Одна з новинок нашого інтернет-магазину ЛедТорг - трекові LED світильники, які широко застосовуються і досить популярні у покупців.

Світильники на шинопроводі (треку) - найкраще рішення, якщо в приміщенні потрібно мобільне освітлення.

Трекові світильники універсального дизайну, дозволяють змінити конфігурацію, кількість і напрямок світильників, без відключення всієї системи. Ряд моделей роблять можливим їх пересування по треку. Такі світильники підходять для інтер'єру житлових приміщень, освітлення торгових площ, офісів, ресторанів і клубів. Це відмінне рішення для приміщень з високими, багаторівневими, а також підвісними стелями.

Відмінність трекової від традиційної системи освітлення

Головне, чим відрізняються ці системи від традиційного освітлення - способом кріплення. Шинопровод (або трек) - це струмопровідна система (порожниста рамка з проводами всередині). На шинопровід, встановлений на будь-яку поверхню, кріпляться світильники відповідного до інтер'єру дизайну.

Джерела світла трекових світильників

Джерелами світла можуть бути лампи будь-якого типу. Їх вибір залежить від ціни, тривалості служби, а також вимог щодо якості світла і передачі кольору. А в залежності від типу шинопровода (однофазний, двох або трифазний), джерела світла будуть включатися всі одночасно, двома або трьома групами.

Переваги трекових світильників

  • Перш за все, це сучасний лаконічний дизайн.
  • Трекові світильники мобільні. При необхідності система легко переміщується, а освітлювальні прилади можна групувати, додати або прибрати в будь-якому місці треку.
  • Системи компактні, не вимагають кабельних магістралей. Згідно експлуатаційним вимогам і дизайну, можуть бути накладними, підвісними, вбудованими в поверхню стелі або стіни.
  • Відрізняються простотою монтажу, так як елементи світильника є окремими модулями, готовими до збірки в систему і підключенню.
  • Економлять електроенергію і мають низький рівень електромагнітного випромінювання.
  • Мають високий ступінь захисту від пожежі, вологи і ударів.


Моделі HL828L 23W 4200K, HL830L 23W 4200K, HL829L 40W 4200K відрізняються оригінальним дизайном і відмінними якостями освітлення. Купити трековий світильник можна на нашу каталогу в роздріб і оптом.

Шановні покупці, нехай ваші бажання поєднуються з тверезою оцінкою ціни і якості, а покупки радують якомога довше!

Коментарі