Каталог
0

Розширення асортименту інтернет-магазину ЛедТорг

Інтернет-магазин ЛедТорг займається продажем світлотехнічного обладнання, як самого економного та екологічного джерела світла. ЛедТорг, приділяє особливу увагу, розширенню своєї продукції, прислухаючись до думок своїх клієнтів. Тому в нашому онлайн магазині ви знайдете продукцію тільки відомих брендів, таких як MAXUS, Philips і багатьох інших.

ЛедТорг постійно поповнюється новим обладнанням, призначеним для світлодіодного освітлення. Правильний монтаж і спеціальне обладнання відіграє головну роль у безпеці робіт, що позначається на функціонуванні всієї системи в цілому. Продукція перевірених компаній гарантує безпечні умови роботи.

Ми розширили асортимент і тепер у нас можна купити не тільки світлодіодне обладнання, а й:

  • Кабель
  • Кріплення
  • Ізоляцію
  • Мережеві фільтри
  • З'єднувачі
  • Подовжувачі

Кабель

Кабелі з мідними жилами використовують для підключення приладів, що працюють зі змінною напругою, як всередині сухого або вологого приміщення, так і на відкритому повітрі. Максимальна температура нагріву не повинна перевищувати 70 градусів. Термін служби складає 30 років.

Кріплення

Кріплення призначене для закріплення світлодіодного обладнання.

Ізолятори

Ізолятори відокремлюють струмопровідні частини електроустановок одна від одної, щоб захистити людину від струму. Найпростішим і перевіреним є ізоляційна стрічка. Вона захищає дроти від вологи і фіксує їх. Для ізоляції проводів ще використовують термоусадочну трубку, що володіє негорючістю і високою гнучкістю.

Мережеві фільтри

Мережеві фільтри перешкоджають стрибкам напруги електромережі. Таке трапляється нерідко й прилади завжди повинні працювати справно без збоїв, тому їх використання в обов'язковому порядку.

З'єднувачі

З'єднувачі міцно пов'язують дроти між собою. Такий спосіб дозволяє не боятися короткого замикання через обрив проводів. До цієї категорії відносять клеми, гільзи, ковпачки та інші вироби. Перевагою таких конструкцій служить простота з'єднання проводів.

Подовжувачі

Подовжувачі використовують, коли не вистачає довжини проводу. Ці прилади відносять до інструментів для включення декількох пристроїв. Розрізняються подовжувачі кількістю розеток і довжиною проводу. Сам прилад зроблений з негорючого і нетоксичного пластика.

Коментарі