Меню
Ваш кошик

Schneider-Electric

Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH0300161
Двоклавішний вимикач серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для управління (включення і виключення) 2-ма групами освітленням в приміщенні (наприклад люстру з 5 лампами поділяють на 2 групи - з 2 і 3 лампами). Якщо є потреба в максимально яскравому освітленні включають обидв..
153.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800171
Рамка одинарна серії Asfora від виробника Schneider Electric - встановлюють разом з механізмом серії Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби серії ви..
64.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800371
Рамка потрійна горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для об'єднання 3-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністр..
142.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800471
Рамка 4-на горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для об'єднання 4-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністратив..
167.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5800269
Рамка подвійна горизонтальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для об'єднання 2-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністр..
92.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH5810361
Рамка потрійна вертикальна серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для об'єднання 3-х механізмів в одну лінію. Сумісна тільки з серією Asfora. Такі вироби - додадуть унікальності для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністрат..
167.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH4400121
Розетка подвійна комп'ютерна kat5e UTP серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для приєднання комп'ютерного кабелю. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі..
371.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2700221
Розетка USB 2.1А серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовуються для підключення до електромережі споживачів з USB виходом. Найчастіше використовуються для зарядки гаджетів (смартфонів, планшетів, електронних книг і т.д.) Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше вста..
1 279.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2900161
Розетка із заземленням серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для підключення електроприладів до мережі. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби с..
120.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH2900169
Розетка із заземленням серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для підключення електроприладів до мережі. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюються в приватних будинках, квартирах, адміністративних установах, кафе, ресторанах і ін. Всі вироби се..
120.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: EPH3100169
Розетка із заземленням і кришкою серії Asfora від виробника Schneider Electric - використовується для підключення електроприладів до мережі. Виріб оснащений кришкою, що виключає попадання сторонніх предметів, пилу і води в розетку. Це найкраще рішення для будь-якого інтер'єру. Найчастіше встановлюют..
167.00грн
Виробник: Schneider-Electric Код товару: SDN3100321
Розетка з заземленням, шторкою та кришкою IP44 SE Sedna використовується для захисту механізму від вологи і бруду. Встановлюються в ванних кімнатах, кухнях, гаражах та інших приміщеннях з підвищеними умовами електробезпеки...
371.00грн
Показано з 1 по 12 із 4185 (всього 349 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.