Меню
Ваш кошик

Wago

Виробник: Wago Код товару: 62536
Самозажимний клемник з нової лінійки WAGO з підвищеною товщиною підключаються мідних монолітних провідників, тепер до 4,0 мм кв. Основна відмінність від старої серії в прозорому корпусі і зменшенні розмірів. Є місце для підключення викрутки-тестера. ..
16.03грн
Виробник: Wago Код товару: 40259
Клема для підключення світильників на 1 вхідний провідник 1,0-2,5 мм2 WAGO ..
6.48грн
Виробник: Wago Код товару: 40242
Надмініатюрний клеммник WAGO на два мідних монолітних дроти. Самозажімние конструкція.Есть шкала довжини зачистки дроти, налаштуйте свій стриппер на зазначену довжину і монтують десятки таких клем за лічені секунди.Самий маленький на ринку! ..
4.75грн
Виробник: Wago Код товару: 40308
Мініатюрний з'єднувальний клемник на два дроти з нажімнимі важелями і прозорим корпусом. Для підключення тонких проводів від 0,25мм.кв. Зарекомендував себе як дуже надійні (в принципі як і вся продукція виробника). Не дивіться на свій розмір витримують навантаження до 7кВт, стійкі до фізичних дій і..
9.31грн
Виробник: Wago Код товару: 40231
Стандартна багаторазова клема на два мідних або алюмінієвих провідника в будь-яких комбінаціях, корпус не прозорий сірий і істотно більше, ніж у нової серії WAGO 221-412, за багато років на ринку довів свою виняткову надійність і стійкість до вібрацій. ..
9.38грн
Виробник: Wago Код товару: 40309
Прозрачная многоразовая универсальная клемма на три провода в один ряд с закрытым безопасным окошком для отвертки-пробника. Уменьшена толщина корпуса, быстрый монтаж с визуальным контролем правильности подключения. За счет оригинальной конструкции пружины электрический контакт не ослабевает с течен..
11.63грн
Виробник: Wago Код товару: 40244
Одна з найбільш компактних самозатягуються WAGO клем на чотири дроти - його висота менше шести міліметрів. Призначена тільки для з'єднання монолітних мідних кабелів. ..
6.29грн
Показано з 1 по 12 із 55 (всього 5 сторінок)
Ми використовуємо файли «cookies» і схожі технології на нашому веб-сайті, щоб поліпшити роботу і підвищити ефективність сайту.