0грн
Зробити замовленняПістолет для підкачування коліс Yato для підкачування коліс (YT-23703)

Пістолет для підкачування коліс Yato для підкачування коліс (YT-23703)
1 360грн
1 707грн
-20%
Вигода 347 грн
Акція
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Колір товару на моніторі може відрізнятися від дійсного.
Пістолет для підкачування коліс Yato для підкачування коліс (YT-23703)
В наявності
1 360грн
1 707грн
-20%
Вигода 347 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул:
YT-23703
Гарантія:
-
Додаткові характеристики:
вхід повітря 1/4 дюйми
Робочий тиск:
8 атм
Страна торговой марки:
Польща
Страна-производитель:
Польща
Тип пневмопістолета:
Для підкачування шин
Доставка
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Гарантiя -
14 днiв обмiн/повернення
Придбаний у нас товар Ви можете обміняти або повернути, протягом 14 днів після покупки згідно Закону України «Про захист прав споживачів». Якщо у вас виникла така необхідність, будь ласка, переконайтеся що:
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
- є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Приймаємо
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Пістолет для накачування шин YT-23703 від YATO - це зручний і практичний інструмент для періодичного обслуговування автомобіля. Міцні матеріали конструкції і наявність інформативного манометра виділяють пристрій. Основними перевагами виступають:
- Тиск до 8 атм. Конструкція пістолета і манометра дозволяє вимірювати дані про поточний тиск в широкому діапазоні. Це дає йому можливість працювати з легковими, легковантажними і вантажними автомобілями.
- Аналоговий манометр. Точний і найбільш зрозумілий пристрій в аналоговому форматі відобразить поточний тиск в шинах з високою точністю. З такими даними зручно контролювати ідеально симетричне накачування шин.
- Проникає у важкодоступні місця. До шин повітря доставляється за допомогою гнучкого шлангу довжиною 40 см, яким зручно маніпулювати в обмеженому просторі. Крім цього, до приєднання інструмент можна використовувати як продувний пістолет, очистивши робочу поверхню.
- Укріплена конструкція. Сплав металів, використаний для виготовлення пістолета, відрізняється підвищеною стійкістю до імпульсних і постійних механічних навантажень. Для зручної фіксації в руках, на поверхню інструменту нанесені рельєфні поглиблення.
Пістолет для підкачування коліс Yato для підкачування коліс (YT-23703)
Характеристики
Артикул
YT-23703
Гарантія
-
Додаткові характеристики
вхід повітря 1/4 дюйми
Робочий тиск
8 атм
Страна торговой марки
Польща
Страна-производитель
Польща
Тип пневмопістолета
Для підкачування шин
Тиск
0 - 8 бар
Довжина шланга
44 см
Гарантія, міс
0
Модель
для підкачування коліс
Виробник
YATO
Країна виробництва
Польща
Відгуки (0)
Пістолет для підкачування коліс Yato для підкачування коліс (YT-23703)