Пристрій безперебійного живлення BNT-1200 AP USB Powercom (BNT-1200AP USB)
Модель: BNT-1200AP USB
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 6.7 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: BNT-1200AP USB
Вбудована батарея: 12V / 7AH x 2
Вхідна напруга: 155-275 В
Додатковий фільтр: RJ-45
Опис
Powercom BNT-1200 AP здатний коригувати параметри (напругу, частоту) електроживлення. Часто застосовується для забезпечення безперебійної роботи комп'ютерів. Може поєднуватися з різними видами генераторів електроенергії. Діапазон вхідної напруги без переходу на батареї складає від 155 до 275В.
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул BNT-1200AP USB
Вхідна напруга 155-275 В
Додатковий фільтр RJ-45
Кількість IEC розеток, шт 5
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 5 x IEC 320 C13
Потужність, ВА 1200 В*А
Потужність, Вт 720 Вт