Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP SCHUKO
Модель: RPT-1500AP SCHUKO
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 9 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: RPT-1500AP SCHUKO
Вбудована батарея: 12V / 7.2AH x 2
Вхідна напруга: 160-275 В
Додатковий фільтр: RJ-45
Опис
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул RPT-1500AP SCHUKO
Вхідна напруга 160-275 В
Додатковий фільтр RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 4 x Schuko
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 900 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 146 × 164 × 360 мм