Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-2000AP SCHUKO
Модель: RPT-2000AP SCHUKO
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 11 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: RPT-2000AP SCHUKO
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2
Вхідна напруга: 160-275 В
Додатковий фільтр: RJ-45
Опис
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул RPT-2000AP SCHUKO
Вхідна напруга 160-275 В
Додатковий фільтр RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 4 x Schuko
Потужність, ВА 2000 В*А
Потужність, Вт 1200 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 146 х 164 х 360 мм