Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-600AP Schuko
Модель: RPT-600AP Schuko
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Автон. робота при max навантаж: 5 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: RPT-600AP Schuko
Вбудована батарея: 12V / 7 AH x 1
Вхідна напруга: 160-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 3
Опис
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул RPT-600AP Schuko
Вхідна напруга 160-275 В
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 3 x Schuko
Потужність, ВА 600 В*А
Потужність, Вт 360 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 × 140 × 278 мм