Пристрій безперебійного живлення EnerGenie 850VA (EG-UPS-B850)
Модель: EG-UPS-B850
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Автон. робота при max навантаж: до 20 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: EG-UPS-B850
Вбудована батарея: 12V / 8 AH x 1
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2
Кількість АКБ: 1
Опис
Характеристики
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул EG-UPS-B850
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 2 x Schuko
Потужність, ВА 850 В*А
Потужність, Вт 510 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 198 x 300 x 235 мм