Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 2000VA metall case (VPE-2000M)
7 055грн
Модель: VPE-2000M
В наявності
7 055грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: VPE-2000M
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 4
Кількість АКБ: 2
Кількість розеток: 4 x Schuko
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.
Особливості:
Цифровий мікропроцесорний контроль;
Стабілізатор напруги;
Автоматичне визначення частоти;
Система звукового оповіщення;
Система самоперевірки при включенні;
Холодний старт;
Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;
Апроксимована вихідна синусоїда;
Інтелектуальне управління батареями;
Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;
Автоматична зарядка в режимі OFF.
Характеристики
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул VPE-2000M
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 4 x Schuko
Потужність, ВА 2000 В*А
Потужність, Вт 1200 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 125 x 380 x 225 мм