Пристрій безперебійного живлення Powercom DRU850DIN, 510W (DRU850DIN)
Модель: DRU850DIN
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Автон. робота при max навантаж: 2 хв
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: DRU850DIN
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1
Вхідна напруга: 165-276 В
Кількість АКБ: 1
Кількість розеток: клемне підключення
Опис
Джерело безперебійного живлення резервного типу - DRU-850 призначене для використання на промислових підприємствах. Пристрій має вбудовану акумуляторну батарею (12В 9Аг) та призначений для встановлення в електрошафу, з кріпленням на DIN-рейку. Якщо ви вирішили вибрати ДБЖ, яке зможе забезпечити безпеку відповідального обладнання на виробництві, в такому разі DRU-850 є слушним варіантом для подібних цілей.
Характеристики
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул DRU850DIN
Вхідна напруга 165-276 В
Кількість АКБ 1
Кількість розеток клемне підключення
Потужність, ВА 850 В*А
Потужність, Вт 510 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 282 х 110 х 124 мм
Також шукають на 220 вольт
Тип архітектури резервний (off line)
Тип виконання монтуємий в стійку
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Час переходу на батарею, мс 2-4
Маса, кг 4.6 кг
Призначення для серверних стійок
Гарантія, міс 24
Модель DRU850DIN, 510W