Блок живлення для систем відеоспостереження MeanWell LRS-200-12
1 105грн
Модель: LRS-200-12
Наявність та ціну уточнюйте
1 105грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: LRS-200-12
Вихідна напруга: 12 В
Вихідна потужність: 200 Вт
Вихідний струм: 17 А
Вхідна напруга: 220 В
Захист: IP20
Матеріал корпусу: метал
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Блок живлення MeanWell 200Вт 12V негерметичний призначений для під'єднання світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подавання необхідної напруги, він також слугує для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дає змогу домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення характеризується високою стабільністю вихідної напруги, має захист від короткого замикання й захист від перевантаження.
Вибирати блок живлення потрібно з огляду на такі характеристики:
  • напруга живлення;
  • розміри корпусу.
Характеристики
Артикул LRS-200-12
Вихідна напруга 12 В
Вихідна потужність 200 Вт
Вихідний струм 17 А
Вхідна напруга 220 В
Захист IP20
Матеріал корпусу метал
Тип клемний
Ширина 115 мм
Висота 30 мм
Глибина 215 мм