Набір бітів TopTul впресованих в головку 1/2 12од. (В ложементі) (GAAT1202)
1 962грн
Модель: GAAT1202
В наявності
1 962грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: GAAT1202
Довжина змінних біт: 100 мм; 140 мм; 180 мм; 120 мм
Кількість предметів у наборі: 12
Розміри біт: H7; H8; H5; H6; H10; TR40; TR45; М12; М8; М10; М6; TR55
Тип шліца біт: шестигранний (Hex); Spline (M); Security Torx (TR)
Упаковка (тип матеріалу): ложемент
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Набір біт
Характеристики
Артикул GAAT1202