Батарея LiFePo4 Merlion LFP12-100US
15 075грн
Модель: LFP12-100US
В наявності
15 075грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: LFP12-100US
Місткість: 100 Аг
Максимальний струм заряду: 50 А
Напруга: 12.8 В
Гарантія, міс: 24
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 100AH є високоякісним і надійним пристроєм, розробленим для різних додатків, де потрібне надійне та довгострокове електроживлення. Цей акумулятор оснащений технологією LiFePO4 (літій-залізо-фосфат), що забезпечує видатну продуктивність і довгий термін служби.
Характеристики:
  • Номінальна напруга: 12.8V
  • Номінальна ємність: 100AH
  • Енергія: 1280Wh
  • Внутрішній опір: ≤150 мОм
  • Цикли заряду і розряду: >3000 циклів @1C 100% DOD (глибокий розряд)
  • Саморозряд протягом місяців: <3%
  • Ефективність заряду: 100% @0.2C
  • Ефективність розряду: 96-99% @1C
  • Напруга заряду: 14.6±0.2V
  • Режим заряду: 0.2C до 14.6V, потім 14.6V, зарядний струм 0.02C (CC/CV)
  • Струм заряду: 50A (макс. струм заряду)
  • Максимальний струм розряду: 100A (безперервний струм)
  • Максимальний імпульсний струм: 300A (<3 секунд)
  • Напруга відключення під час розряду: 10V
  • Температура заряду: 0°C to 45°C (32°F to 113°F) @60% відносної вологості
  • Температура розряду: -20°C to 60°C (-4°F to 140°F) @60% відносної вологості
  • Температура зберігання: 0°C to 40°C (32°F to 104°F) @60% відносної вологості
  • Метод складання комірок: 3.2V 6AH-4S4P
  • Корпус: Пластиковий корпус з ABS
  • Габаритні розміри: 330*173*220 мм
  • Вага: 10.3 кг
  • Термінал: M8
  • Протокол (опціонально): Ні
  • BMS (Battery Management System): 4S100A (управління і захист батарей)
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 100AH ідеально підходить для таких сфер застосування:
Характеристики
Артикул LFP12-100US
Максимальний струм заряду 50 А
Напруга 12.8 В
Гарантія, міс 24
Вага 10.3 кг
Модель LFP12-100US
Виробник Merlion
Розміри 330 x 173 x 220 мм