Перфоратор GTM RH28/850EV 3,2Дж, 850Вт, 6-28мм (RH28/850EV)
Модель: RH28/850EV
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: RH28/850EV
Джерело живлення: мережа
Комплектація: додаткова рукоятка; обмежувач глибини; пластиковий кейс; бур; зубило; піка
Максимальний діаметр свердління в деревині: 30 мм
Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм
Максимальний діаметр свердління у бетоні: 28 мм
Напруга: 220 - 230 В
Опис
  • Вбудована запобіжна муфта захисту двигуна від перенавантаження
Характеристики
Артикул RH28/850EV
Джерело живлення мережа
Комплектація додаткова рукоятка; обмежувач глибини; пластиковий кейс; бур; зубило; піка
Напруга 220 - 230 В
Режими свердління; удар; свердління + удар
Сила (енергія) удару 3.2 Дж
Тип професійний
Тип патрона SDS+
Розташування двигуна горизонтальне (прямий)
споживана потужність 850 Вт
Гарантія, міс 36
Вага 5 кг
Модель RH28/850EV 3,2Дж, 850Вт, 6-28мм
Виробник GTM
Особливості реверс; пластиковий кейс; обмежувач глибини свердління; додаткова рукоятка
Розміри 390 х 210 х 80 мм