Фрезер GTM R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм (R67/2200VS)
7 176грн
Модель: R67/2200VS
В наявності
7 176грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: R67/2200VS
Максимальний хід фрези: 67 мм
Номінальна споживана потужність: 2200 Вт
Тип пристрою: вертикальний (занурювальний)
Патрон: 8 мм; 12 мм
Призначення: професійний
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
GTM R67/2200VS - професійний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП і пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція цієї моделі дає змогу використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє застосовувати фрези з хвостовиком 8 мм і 12 мм.
Основні переваги GTM R67/2200VS:
  • Професійна серія інструменту
  • 50 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
  • 6 режимів роботи для регулювання обертів
  • Система підтримки обертів під навантаженням
  • Система плавного запуску інструменту
  • Захист від перевантаження
  • Захист від випадкового ввімкнення
  • LED-підсвічування робочої зони
Характеристики
Артикул R67/2200VS
Максимальний хід фрези 67 мм
Тип пристрою вертикальний (занурювальний)
Патрон 8 мм; 12 мм
Призначення професійний
Гарантія, міс 36
Вага 6.5 кг
Модель R67/2200VS 2200Вт, 12000-21000 об/хв, цанга 8/12мм
Виробник GTM
Країна виробництва Китай
Відгуків про цей товар ще не було.