Шуруповерт Forte CDR-21ASC (21V, 2A) (123611)
3 389грн
Модель: 123611
В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Ємність аккумулятору: 2 A/г
Діаметр свердління дерева: 26 мм
Діаметр свердління металу: 10 мм
Додатково: скоба для кріплення до поясу; реверс
Кількість акумуляторів в комплекті: 2
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Акумуляторний дриль-шуруповерт Forte CDR-21ASC 21В 2А з акумулятором 2 Ач ідеально підходить для робіт по дереву, металу та пластику, для свердління невеликих отворів та загвинчування відповідних кріпильних елементів як вдома, так і в майстерні. У моделі встановлено планетарний редуктор підвищеної потужності.
Характеристики
Ємність аккумулятору 2 A/г
Додатково скоба для кріплення до поясу; реверс
Максимальний крутний момент 31 Нм
Напруга акумулятора 21 В
Підсвічування так
Режим роботи безударний
Режимів крутного моменту 18 + 1
Тип дриль - шуруповерт
Тип акумулятора Li-Ion
Тип живлення акумулятор
Тип патрона швидкозажимний; знімний патрон
Упаковка кейс
Призначення побутовий
Гарантія, міс 12
Модель CDR-21ASC (21V, 2A)
Виробник Forte
Країна виробництва Китай
Відгуків про цей товар ще не було.