Штангенциркуль Toptul цифровий 150мм, 0.01мм (IACC1150)
2 536грн
Модель: IACC1150
Закінчується
2 536грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: IACC1150
Матеріал інструменту: метал
Система вимірювання: метрична
Шкала вимірювання: циферблатний
Діапазон вимірів: до 150 мм
Точність вимірювання: 0.02 мм
Гарантія, міс: 12
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Штангенциркуль електронний 150 мм, 0.01мм TOPTUL IACC1150
Характеристики:
  •  Тип: Електронний
  • Довжина: 235 мм
  • Довжина губок: 40 мм
  • Градація: 0.02 мм/ 0.001 inch
Характеристики
Артикул IACC1150
Матеріал інструменту метал
Система вимірювання метрична
Шкала вимірювання циферблатний
Діапазон вимірів до 150 мм
Точність вимірювання 0.02 мм
Гарантія, міс 12
Модель цифровий 150мм, 0.01мм
Виробник Toptul
Країна виробництва Тайвань
Відгуків про цей товар ще не було.