Шабельна пила Bosch GSA 120 (0.601.6B1.020)
Модель: 0.601.6B1.020
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: 0.601.6B1.020
Величина ходу: 29 мм
Дерево: 220 мм
Живлення: мережа
Кількість ходів холостого ходу: 3000 ход/хв
Метал: 20 мм
Ширина: 96 мм
Опис
Електричні плиткорізи
Характеристики
Артикул 0.601.6B1.020
Величина ходу 29 мм
Дерево 220 мм
Живлення мережа
Метал 20 мм
Ширина 96 мм
Висота 165 мм
Призначення професійний
Гарантія, міс 12
Вага 3.7 кг
Довжина 475 мм