Полка 19" Eserver 1U глуб. 250мм, консольная, черный (PK-1U-250-B)
444грн
Модель: PK-1U-250-B
Закінчується
444грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: PK-1U-250-B
Конструктив: 19"
Вантажопідйомність: 10 кг
Гарантія, міс: 0
Модель: 1U глуб. 250мм, консольная, черный
Виробник: Eserver
Країна виробництва: Україна
Доставка 20.05.2026
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
  • Висота: 1U.
  • Глибина: 250 мм
  • Ширина: 420 мм
  • Колір: чорний RAL 9005.
Характеристики
Артикул PK-1U-250-B
Конструктив 19"
Виробник Eserver
Країна виробництва Україна
Відгуків про цей товар ще не було.