Каталог
0
Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO
Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO
Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Колір товару на моніторі може відрізнятися від дійсного.

Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO

Модель: RPT-1500AP LCD SCHUKO
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: RPT-1500AP LCD SCHUKO
Вбудована батарея: 12V / 7.2AH x 2
Вхідна напруга: 160-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 4
Кількість АКБ: 2

Опис

Пристрій безперебійного живлення (ПБЖ) Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO є надійним рішенням для забезпечення безперервної роботи ваших електронних пристроїв під час несподіваних відключень електроенергії. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, цей пристрій забезпечує оптимальну стабілізацію напруги, що запобігає пошкодженню чутливої електроніки.

Powercom RPT-1500AP пропонує вражаючу потужність у 900 Вт або 1500 ВА, що дозволяє підключити кілька пристроїв одночасно без ризику перевантаження. Потужності цього ПБЖ буде достатньо для захисту ваших ПК, телекомунікаційного обладнання і навіть домашніх медіасистем.

Особливу увагу варто звернути на форму вихідної напруги, що представлена у вигляді апроксимованої (ступінчастої) синусоїди. Такий підхід до формування вихідної напруги є економічно вигідним рішенням, яке забезпечує належний рівень енергоефективності для більшості електронних пристроїв.

Пристрій підтримує широкий діапазон вхідної напруги, від 160 до 275 В, що робить його універсальним рішенням для різних умов експлуатації. Це означає, що ви можете бути впевнені у стабільній роботі вашого обладнання навіть у регіонах з нестабільним електропостачанням.

Не менш важливою перевагою є вбудована акумуляторна батарея, яка складається з двох одиниць 12V / 7.2AH. Цей акумулятор забезпечує достатній час роботи ваших пристроїв під час перерви в електропостачанні, що дозволяє безпечно завершити всі важливі процеси.

Для зручності підключення пристрій має чотири розетки типу Euro (Schuko), що дозволяє дбайливо розподілити навантаження та захистити ваші пристрої. Інтерфейс USB забезпечує простоту моніторингу та управління, дозволяючи контролювати стан ПБЖ безпосередньо з комп'ютера.

ПБЖ Powercom RPT-1500AP оснащений інформативним РК-дисплеєм, на якому відображається вся необхідна інформація про поточний стан пристрою, включаючи статус батареї, навантаження та інші операційні параметри. Це дає змогу легко контролювати роботу пристрою та своєчасно реагувати на зміну умов.

Завдяки своїм численним перевагам, Powercom RPT-1500AP LCD SCHUKO стане надійним партнером для захисту вашої техніки, забезпечуючи тривалу та безперебійну роботу в будь-яких умовах. Цей ПБЖ — ваш захист від нестабільності електропостачання.

Характеристики

Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул RPT-1500AP LCD SCHUKO
Вбудована батарея 12V / 7.2AH x 2
Вхідна напруга 160-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 4
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 4 x Schuko
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 900 Вт
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 147 x 360 x 164 мм
Також шукають на 220 вольт
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання класичний
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Форма вихідної напруги апроксимована (ступінчаста) синусоїда
Час переходу на батарею, мс 2-4
Маса, кг 10.1 кг
Призначення для відеоспостереження; для домашніх ПК
Гарантія, міс 24
Модель RPT-1500AP LCD SCHUKO
Виробник Powercom
Країна виробництва Китай

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Аналоги