Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP2000WM24
Модель: PSW-EP2000WM24
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Акумуляторна батарея: зовнішня
Артикул: PSW-EP2000WM24
Вбудована батарея: без батареї
Вхідна напруга: 145-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2
Кількість розеток: 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ: 24 В
Опис
Особливості:
  • ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акуммуляторной батареї
  • Автомат для відключення акумуляторної батареї
  • Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження
  • Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
  • Індикація перевантаження ДБЖ
  • Індикація відключення ДБЖ через перегрів
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 2000VA / 1400Вт
  • Коефіцієнт потужності: 0,7
  • Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
  • Вхідна напруга: 220V 145 ~ 275V AC
  • Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
  • Вихідна напруга при роботі від батареї: 220V AC ± 5%
  • Час перемикання: 2 ≤ 6ms
  • Струм заряду максимальний 20 А
  • Стабілізація (AVR): 4 ступеня (мікропроцесорне управління, крок 22,5V)
  • Нижні пороги перемикання: 140V ± 5V AC
  • Верхні пороги перемикання: 275V ± 7V AC
  • Частота: 50Hz / 60 Hz
  • Захист від короткого замикання: є
  • Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
  • Захист від повного розряду батареї: є
  • Холодний старт: є
  • Наскрізний нуль: є
  • USB інтерфейс: - RS-232
Характеристики
Акумуляторна батарея зовнішня
Артикул PSW-EP2000WM24
Вбудована батарея без батареї
Вхідна напруга 145-275 В
Кількість розеток 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ 24 В
Потужність, ВА 2000 В*А
Потужність, Вт 1400 Вт
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 335 x 305 x 530 мм