Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
Модель: PSW-EP1500WM12
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Акумуляторна батарея: зовнішня
Артикул: PSW-EP1500WM12
Вбудована батарея: без батареї
Вхідна напруга: 145-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2
Кількість розеток: 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ: 12 В
Опис
Особливості:
  • ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумуляторної батареї;
  • Перемикач струму заряду 10/20А;
  • Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження;
  • Індикація підвищення або зниження вхідної напруги;
  • Індикація перевантаження ПБЖ;
  • Індикація відключення ПБЖ через перегрів.
Характеристики
Акумуляторна батарея зовнішня
Артикул PSW-EP1500WM12
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 1050 Вт
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 335 x 305 x 530 мм