Зробити замовленняПристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Акумуляторна батарея:
зовнішня
Артикул:
PSW-EP1500WM12
Вбудована батарея:
без батареї
Вхідна напруга:
145-275 В
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт:
2
Кількість розеток:
2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ:
12 В
Опис
Особливості:
- ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумуляторної батареї;
- Перемикач струму заряду 10/20А;
- Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження;
- Індикація підвищення або зниження вхідної напруги;
- Індикація перевантаження ПБЖ;
- Індикація відключення ПБЖ через перегрів.
Характеристики
Акумуляторна батарея
зовнішня
Артикул
PSW-EP1500WM12
Вбудована батарея
без батареї
Вхідна напруга
2
Кількість розеток
2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ
12 В
Потужність, ВА
1500 В*А
Потужність, Вт
1050 Вт
РК-дисплей
дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ)
335 x 305 x 530 мм