Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPY- W - PSW-1000VA+ (4144)
Модель: 4144
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Автон. робота при max навантаж: 10 - 15 хв
Акумуляторна батарея: зовнішня
Артикул: 4144
Вбудована батарея: без батареї
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2
Кількість розеток: 2 x Schuko
Опис
Характеристики
Акумуляторна батарея зовнішня
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 700 Вт
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 310 х 312 х 167 мм