Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPE-B-PSW-2300VA+, 1600W (19409)
Модель: 19409
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Акумуляторна батарея: зовнішня
Артикул: 19409
Вбудована батарея: без батареї
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2
Кількість розеток: 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ: 24 В
Опис
Особливості серії LPE:
  • Чиста синусоїда на виході;
  • Мікропроцесорне керування;
  • Струм та напруга заряду встановлюються в меню на передній панелі;
  • Налаштування відключення без навантаження і режим енергозбереження;
  • Захист від короткого замикання, перевантаження та низького заряду батареї;
  • Інтелектуальний тривалий час резервного харчування;
  • Сумісність з генераторами та можливість налаштування інвертора та генератора.
ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
  • як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
  • ДБЖ для аварійного освітлення
  • для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання
  • ДБЖ із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
Підбір ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення
Характеристики
Акумуляторна батарея зовнішня
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 2 x Schuko
Напруга зовнішньої АКБ 24 В
Потужність, ВА 2300 В*А
Потужність, Вт 1600 Вт
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 285 x 295 x 165 мм
Також дбж для котла
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання класичний
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Час переходу на батарею, мс 10
Маса, кг 18.4 кг
Призначення для побутової техніки; для котлів
Модель LPE-B-PSW-2300VA+, 1600W