Пристрій безперебійного живлення Powercom IMP-825AP Schuko
Модель: IMP-825AP Schuko
Знято з вироб./продажу
Основні характеристики
Всі характеристики
Інтерфейс підключення: USB
Акумуляторна батарея: вбудована
Артикул: IMP-825AP Schuko
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1
Вхідна напруга: 140-300 В
Додатковий фільтр: RJ-11; RJ-45
Додатково: не сумісний з БЖ з APFC
Опис
Ступінь захисту:
  • Зникнення напруги - робота від внутрішньої акумуляторної батареї;
  • Електромагнітні та радіочастотні перешкоди - фільтруються вбудованим EMI/RFI фільтром.
Особливості серії:
  • Лінійно-інтерактивна технологія з вихідною напругою у вигляді апроксимованої синусоїди
  • Автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation)
  • Мікропроцесорне управління
  • Функція заощадження енергії Green Mode
  • Функція холодного старту (включення ДБЖ у відсутності напруги електромережі)
  • Захист від короткого замикання і перевантаження на виході (автоматичний вимикач)
  • Покращене керування батареями (Advanced Battery Management)
  • Зручна заміна акумуляторів користувачем з можливістю «гарячої» заміни
  • Автоматична зарядка акумуляторів в вимкненому стані
  • Комунікаційний порт USB з підтримкою стандарту Smart Battery
  • Додатковий фільтр ослаблення перешкод і шумів
Характеристики
Інтерфейс підключення USB
Акумуляторна батарея вбудована
Артикул IMP-825AP Schuko
Вхідна напруга 140-300 В
Додатковий фільтр RJ-11; RJ-45
Кількість Euro-розеток (Schuko), шт 3
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 3 x Schuko
Потужність, ВА 825 В*А
Потужність, Вт 495 Вт
РК-дисплей без дисплея
Розмір, мм (ШхГхВ) 105 x 334 x 168 мм